ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14424052
nr 1442 4052
förgylld, 1920-tal, 72x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:25:04
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr